İzmir Turizm İle Otobüs Yolculuğu Yapacakların Bilmesi Gereken Her Şey

Seferlerini ilk kez düzenlediğinden bu yana yolcularına en unutulmaz ve en rahat yolcuları deneyimletmek isteyen İzmir Turizm, İzmir merkezli bir otobüs firmasıdır. Yolcu taşımacılığı sektöründe en üst kalite hizmeti kendisine kural olarak belirleyen otobüs firması, sadece İzmir ve çevresi değil, Türkiye’nin bir çok iline sefer düzenleyerek bir çok yolcunun vazgeçilmez tercihidir. Eğer bir şehre giderken hangi otobüs firmalarının gittiğini merak ediyorsanız onların içinde İzmir Turizm’inde yer aldığına bakmak isteyebilirsiniz. İzmir Turizm otobüs bileti alabileceğiniz seferler hakkında her bilgiyi ise bu yazıda bulabilirsiniz.

İzmir Turizm Otobüs Bileti Seferleri

Üst kalite yolculuk deneyimi vaad eden İzmir Turizm, sadece bölgesel bir turizm firması olmaması ile öne çıkmaktadır. Türkiye’nin bir çok şehrine günlük olarak karşılıklı sefer düzenleyen otobüs firmasının rotası arasında Aydın, Ayrancılar, Balıkesir, Bayındır, Bursa, Gebze, İstanbul, İzmir, Manisa, Manavgat, Silivri, Salihli, Turgutlu, Torbalı, Tire, Ödemiş, Serik gibi bir çok önemli nokta yer alıyor. Çoğu tatil yöresi olan bu noktalar özellikle yaz dönemlerinde oldukça yoğun bir trafiğe sahiptir.

İzmir Turizm Müşteri Memnuniyeti

Birincil önceliği olarak müşteri memnuniyetini öne süren otobüs firması, her yolculuğunda en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. Tüm çağın olanaklarını kullanarak konuklarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılıyor ve oldukça konforlu bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Güvenli ve rahat bir yolculuk her bir seferinde İzmir Turizm’in benimsediği bir yol olurken, çalışanları da oldukça profesyonel ve ekip ruhunu benimsemiş durumda. Hizmet ve veririmlilik kalitesi bakımından oldukça yüksek bir sınıra sahip olan İzmir Turizm personeli, yolcuların ihtiyaçlarının hepsini yerine getirmek için özel eğitimden geçiriliyor.

İzmir Turim Üyelik Kartı : Bus Card

Bir çok otobüs firması sürekli kendileri ile yolculuk yapan misafirleri için özel kartlar üretmektedir. Bu kartlar özellikle çok fazla yolculuk yapanlar için bir avantaj sağlıyor. Ancak uzun süre içerisinde bir kez bile seyahat yapsanız size avantaj, kampanya ve indirim kazandırmaktadır. Bu kartlardan biri olan Bus Card, İzmir Turizm’in yolcuları için çıkardığı bir üyelik kartıdır.

Bu kart ile her yolculuğunuzda puan toplayarak belirlenen puana ulaştığınızda ücretsiz otobüs bileti alma imkanına sahip olabilirsiniz. Seferlerinizde de indirim kazanabilirsiniz. Aynı zamanda üye iş yerlerinde ve konaklayabileceğiniz yerler de indirim kazandırması oldukça avantajlı bir kart olmasını sağlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*