Avrupa’nın Ucuz Uçak Bileti Servisleri : Brüksel Havayolları

Belçika’nın bayrak taşıyıcısı Brussels Airlines (SN), Brussels Airport (BRU) merkezindeki bir merkezden faaliyet göstermektedir. Star Alliance üyesi olan havayolu şirketi, Avrupa, Afrika, Asya ve Kuzey Amerika’da yaklaşık 75 noktaya uçuyor. Ayrıca, yaklaşık 25 diğer havayoluyla kod paylaşımı anlaşmaları var. Brüksel Havayolları’nın 49 uçak filosu Airbus, Avro, Boeing, Bombardier ve Embraer uçaklarını içerir. Çoğu tek bir Ekonomi Sınıfı kabini ile yapılandırılmıştır, ancak kıtalararası uçuşlarda kullanılan daha büyük uçakların bazılarında Business Class kabini de vardır. İşte tüm bunlar ve daha fazlasını öğrenebileceğiniz ve Avrupa Ucuz Uçak Bileti hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımızı sizin için derledik.

Avrupa Ucuz Uçak Bileti : Online Ve Mobil Check-In

Gelişen teknoloji sayesinde uçak yolculuklarının en sinir bozan taraflarından biri olan check-in işlemleri de online ve mobil hale geldi. Bu şekilde daha hızlı bir işlem yapabilme ve uzun kuyruklardan kurtulabilme imkanı oluştur. Peki Brüksel Havayolları’nda bu imkanlar var mı diye soruyor musunuz?

Brüksel Havayolları’nın çevrimiçi check-in işlemleri, kalkıştan 24 saat öncesine kadar check-in yapmanıza izin vermektedir. Uçaktaki koltuğunuzu seçin ve biniş kartınızı evde yazdırın. Online check-in, Brussels Airlines tarafından işletilen tüm uçuşlarda mevcuttur. Aynı zamanda mobil check-in imkanı sunuyor. M.brusselsairlines.com adresini ziyaret ederek uçuşları kontrol etmek için mobil cihazınızı kullanabilirsiniz. Bu hizmet, kalkıştan 1 saat öncesine kadar kalkıştan 24 saat önce mevcuttur. Uçakta yerinizi seçin ve biniş kartınızı bir 2D barkod olarak telefonunuza alın.

Bagaj Politikası

Bagaj, Ekonomi Sınıfları için 23 kg (50 lbs) veya daha az ve 158 cm veya 62 “(L x G x Y) ve Business class için ise bu değerler 32 kg (70 lbs) veya daha az ve 158 cm veya 62” (L x G x Y) olarak belirlenmiştir. Ücretsiz bagaj sınırını aştığınızda ise her bir bagajın 32 kg (70 lbs) sınırını geçmemesi gerektiğini dikkate alınız. 32 kg’dan (70 lbs) ağırlığındaki bagajlar check-in sırasında kabul edilmeyecektir ve kargo olarak kabul edilecektir. Bu nedenle sizden ek ücret talep edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*