Çevre Dostu ve Ekonomik Uçak Yolculuğu İmkanı : Air Europa

farkvar.com uçak bileti
farkvar.com uçak bileti

Air Europa, Llucmajor, Mayorka, İspanya merkezli bir İspanyol havayolu şirketidir. Kısa, orta ve uzun mesafeli uçuşlarda 3 farklı kıtada faaliyet gösteren İspanyol havayolu şirketi, 49 ila 388 koltuk arasında değişen toplam 50 uçaktan oluşan bir filo boyutuna sahip. Filo, Airbus ve Boeing uçaklarından oluşmaktadır. Uçağın çoğu işletme ve ekonomi koltukları sunarken, küçük uçaklarında ise yalnızca ekonomik koltuklar mevcuttur. Air Europa SkyTeam ittifakının bir üyesidir ve 20’den fazla havayoluyla günlük 16.000’den fazla uçuş gerçekleştiren küresel bir ağa erişim sağlayan 20 havayolundan oluşur. Taşıyıcı, İspanya’nın en büyük turizm topluluğu olan Globalia Group’un bir parçasıdır. Globalia, Air Europa’nın çevre dostu bir havayolu olmak için elinden geleni yapmasını sağlayan çevre koruma süreçlerinde liderdir. Siz de çevre dostu ve düşük bütçeli bir seyahat yapmak istiyorsanız Air Europa Uçak Bileti rezervasyonları hakkında her şeyi bilmek isteyebilirsiniz.

Air Europa Uçak Bileti : Seferleri

Madrid Barajas Havalimanı’ndaki merkezinden. Havayolu şu anda Avrupa, Asya ve Kuzey ve Güney Amerika’da 40’dan fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştiriyor. Bu destinasyonlar Madrid, Sao Paulo, Mayorka, Lizbon, Londra, Miami, Cancun, Malaga, Alicante, Barselona, ​​Bilbao, Minorka, Kopenhag, Frankfurt, Helsinki, Havana, San Juan, Santo Domingo, Punta Cana, Dakar, Tel Aviv ve Agadir. Havayolu, İspanya’nın sadece Iberia ve Vueling’in ardındaki üçüncü büyük havayolu şirketidir ve% 100 seyahat ve turizm şirketi Globalia’ya aittir.

Check-In Uygulamaları

Evet, aşağıdaki uçuşlarda kalkıştan 48 saat ila 1 saat önce çevrimiçi check-in yapabilirsiniz:

  • İspanya’dan
  • Avrupadan
  • Dakar’dan Madrid’e
  • Caracas, Cancun, Havana, New York (John F Kennedy), Santo Domingo, Buenos Aires, Salvador de Bahia, Santa Cruz de la Sierra ve Lima’dan
  • New York’tan (güvenlik nedeniyle havaalanında da check-in yaptırmanız gerekir)

Mobil cihazınız üzerinden web sitesi veya Air Europa mobil uygulaması üzerinden check-in yapabilirsiniz. Havaalanında elektronik bir biniş kartı kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için havayoluyla iletişime geçin.

Havaalanı check-in uygulaması ise; kıtalararası uçuşlarda, yolcuların kalkıştan 60 dakika önce kapıda olması gerekir. İç ve Avrupa uçuşlarında, yolcuların kalkıştan 45 dakika önce kapıda olması gerekir.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evet, evcil hayvanlar kabinde veya kontrol edilmiş bagaj olarak taşınabilir. Kabinde köpekler, kediler, kuşlar, balıklar, akvaryum kaplumbağaları ve bazı kemirgenlere (hamsterler, kobaylar veya küçük tavşan) izin verilir. Amfibiler, böcekler, kabuklular, sürüngenler, diğer kemirgenler ve yaban gelinciği kargo olarak taşınmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*