Air Astana Uçak Bileti Rezervasyounu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bazen Air Astana Havayolları olarak adlandırılan Air Astana, Kazakistan’ın Almatı kentinde bulunan başlıca havayolu şirketi ve Kazakistan Cumhuriyeti’nin bayrak taşıyıcısıdır. Havayolu, ana merkezi Almatı Uluslararası Havalimanı’ndan ve ikincil merkezi Astana Uluslararası Havalimanı’ndan 64 güzergah üzerinde tarifeli yurt içi ve yurt dışı servisleri işletmektedir. Air Astana, Kazakistan’ın egemen servet fonu Samruk-Kazyna ve BAE Systems arasında ortak bir girişimdir.Air Astana, Air France, Asiana Havayolları, Avusturya Havayolları, Air India , Bangkok Havayolları, Etihad Havayolları, KLM, Türk Hava Yolları ve Hong Kong Havayolları ile ortak anlaşmalar imzaladı. Böylelikle aktarmalı uçuşlar konusunda dünyanın dört bir yanında ortaklara sahip oldu. İşte sizde Air Astana ile uçacaksanız Air Astana Uçak Bileti hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazı da yer alıyor.

Air Astana Uçak Bileti : Seferleri

Aktarmalı uçuş imkanı sayesinde birbirinden çok farklı noktalara da uçabilen Air Astana rotasında Bakü, Honnover, Almatı, Kyzylorda, Pavlodar, Kuala Lumpur, Urumçi, Seul, Paris, Tiflis, Frankfurt, Pekin, Oral, Bişkek, Antalya, Londra, Dubai, Bangkok, Kiev, Ho Şi Min gibi birbirinden farklı ülkelerdeki noktalar bulunmaktadır.

Ekonomi Sınıfı

Yeni tasarlanan B767 ve B757 ekonomi kabinlerimiz size ekstra alan ve özgürlük hissi verecektir. Cömert bacak odası ve daha fazla konfor sağlayan bu ekonomik kabinler kişisel koltukta eğlence sistemi, 9 inçlik bir dokunmatik ekran ile de desteklenmiştir. Yolcuların kendi filmlerini, seslerini, televizyon programlarını, oyunları, podcast’lerini ve daha fazlasını seçebiliyorlar. Buna ek olarak, özel olarak tasarlanmış ruh hali aydınlatmalar ile de jet gecikmesini azaltmak için uçuş sırasındaki atmosferi değiştiriyor.

Premium Ekonomi Sınıfı

Daha fazla konfor için, Air Astana Ekonomi Sleeper Class’ı tercih edebilirsiniz. Bu seçenek yalnızca seçili uçuşlarda bulunuyor. Ekonomi sınıf kabininin önündeki özel ve bölümlenmiş bölümde yolcuların daha fazla kişisel alan ve mahremiyetten yararlanmalarını sağlıyor. Tam bir ekonomi sınıfı ücretinden biraz daha fazla bir miktar için yeni konfor yükseklikleri ile rahatlayabilirler. Uyku vakti geldiğinde, oturma sırası bir yatak modelini alıyor. Size verilen lüks bir yorgan ve yastık seti ile dönüştürülerek gece rahat bir uyku uyuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*